Biuro

BIURO – zachwyć klientów i zwiększ komfort swojej pracy.

Urządzenie biura w przemyślany sposób jest jednym z kluczowych czynników wpływających na efektywność pracowników i sukces nowoczesnego przedsiębiorstwa. Stwórz własną przestrzeń do pracy dostosowaną do potrzeb Twoich pracowników, która zmotywuje Wasz zespół i zachwyci klientów luksusowym stylem. W rozsądnym planowaniu przestrzeni biurowej ważne jest zatem zarówno urządzenie wnętrz, jak i rozkład pomieszczeń pełniących określone funkcje.

  • Jak zatem rozdzielić miejsca spotkań, od miejsc codziennych stanowisk pracy?
  • Jak jednocześnie zaspokoić różnorodne potrzeby pracowników, zachowując przy tym elegancki wygląd dla oczu klientów i pamiętając o komforcie oraz bezpieczeństwie pracy?

W tym celu przygotowaliśmy dla firm specjalną propozycję kreowania Państwa przestrzeni biurowej z naszym projektantem. Wyznaczając trendy i narzucając sobie wysokie wymagania, stawiamy na kreatywny, a jednocześnie ergonomiczny design, indywidualnie dostosowany do potrzeb Państwa firmy oraz specyfikacji branży. Ważne są szczegóły, dlatego nasz zespół przygotuje dla Państwa w indywidualnym projekcie nie tylko pomysł na aranżację wnętrza z meblami. Zadbamy również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich odpowiednie drzwi, okna, czy parapety. Ostatnim elementem do zaplanowała jest przemyślanie dobrane oświetlenie LED istotnie ważne w pracy biurowej. Działamy sprawnie i kompleksowo zachowując przepisy BHP. Proponujemy i gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie:

 zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej

 przygotowania indywidualnego projektu

 dostosowania indywidualnych zabezpieczeń sprzętów biurowych

 bezpiecznego transportu

 sprawnego montażu

 5-letniej GWARANCJI

Wznoszącym się trendem w aranżacji pomierzeń biurowych w XXI wieku, jest otwarty układ biura, popularnie zwany open space’em. Firmy coraz częściej decydują się na biura otwarte o elastycznym układzie, nie tylko ze względu na obniżenie kosztów, ale również mając na uwadze optymalne warunki pracy zapewniające wysoką efektywność pracowników. Pamiętajmy, że w biurach głównie spotykają się ludzie dysponujący wiedzą z różnych dziedzin, którzy w otwartej przestrzeni, mają możliwość swobodnej wymiany myśli, tworzą nowe pomysły i rozwiązania. Odpowiednio dostosowana przestrzeń wpływa również na łatwiejszą komunikację oraz na precyzyjniejszą obsługę klienta. Otwarta i kreatywna przestrzeń biurowa sprawia, że pracownik nie tylko czuje się lepiej, ale również lepiej pracuje, co bezpośrednio wpływa na możliwość dalszego rozwoju firmy.

Oryginalnym pomysłem do zastosowania naszych elementów gotowych jest także dbałość o sprzęt biurowy oraz ze względów estetycznych i bezpieczeństwa, ukrycie okablowania. Idealnie sprawdzą się do tego przy projektowaniu biura panele dekoracyjne. Również maskownice grzejnikowe mogą w tym przypadku posłużyć nie tylko do zasłonienia elementów grzewczych. Zainspiruj się naszymi realizacjami lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym projektantem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.