Maskownice grzejnikowe

Maskownice grzejnikowe to nowość na naszym rynku.

Nie tylko pełnią estetyczną funkcję, ale również mogą wtapiać się w nasze wnętrze i tworzyć zupełnie inne pomieszczenie. Możemy przez ten sam panel, który jest w grzejniku zrobić kontynuację na inne pomieszczenie. Ażury mają takie samo zastosowanie, wystarczy trochę wyobraźni i inwencji i możemy stworzyć piękne wnętrze.

Próbujmy nowych rozwiązań, nie bójmy się eksperymentować urządzając swoje wnętrze.

Maskownica poprawi estetykę każdego wnętrza. Brzydki kaloryfer? To już nie problem. Nie masz finansów czy możliwości większego remontu? Lubimy takie wyzwania. A jeszcze bardziej lubimy wykorzystywać nasze maskownice przy takich „problemach”. Przyjdź, zobacz, a na pewno nie pożałujesz!

Aranżując własne wnętrza, dokładamy wszelkich starań, aby wszystko wyglądało estetycznie i idealnie, aby było niepowtarzalne. Na przeszkodzie w osiągnięciu tego założenia, bardzo często staje zwykły grzejnik, który niszczy końcowy efekt, jest elementem który najchętniej by się wyeliminowało.

Nasza firma proponuje rozwiązanie tego problemu, dzięki któremu zwykły grzejnik idealnie zostanie wkomponowany w przestrzen, a rozwiązaniem tym są  MASKOWNICE GRZEJNIKOWE, idealnie można je skomponować z parapetem ale i również z meblami, albo nadać indywidualny wygląd.

Wizualizacja maskownic

Instalacja takiej maskownicy nie jest wcale trudna. Poniżej zamieszczony film instruktażowy jak łatwo można to dokonać samemu.