Z pomysłem i funkcjonalna – a jaka jest Twoja kuchnia?

Najpierw pojawia się pomysł. Potem myśl czy aby na pewno nasza idea, będzie również użyteczna. Przecież wygląd to nie wszystko – tak mówią. A gdyby kuchnia mogła być zarówno funkcjonalna jak i piękna? U nas to żaden problem.

Przy urządzaniu kuchni należy zwracać uwagę na unikanie niepotrzebnych dróg, zapewnienie płynności pracy i swobody ruchów. Optymalnie powinno się zmniejszyć liczbę prac wykonywanych w pozycji stojącej. Dostosowanie wysokości roboczej do wzrostu, umożliwi prawidłową postawę ciała. Nie należy pomijać odpowiedniego oświetlenia, które nie tylko nada charakteru wnętrzu, ale również ułatwi pracę. Narzucając sobie wysokie wymagania przy aranżacji wnętrza kuchni dążymy do połączenia nowoczesnego stylu z wysoką funkcjonalnością, gwarantując naszym klientom kompleksową obsługę:

✔ zrobienia pomiaru wnętrza

✔ przygotowania indywidualnego projektu

✔ bezpiecznego transportu mebli

✔ sprawnego montażu

✔ 5-letniej GWARANCJI

Kuchnia poza swą funkcją to integralne miejsce w naszym domu. Coraz częściej staje się pomieszczeniem, w którym chcemy spędzać czas z rodziną i znajomymi. Aranżując jej wnętrze, musimy zatem zwrócić uwagę jednocześnie na kilka elementów. Najważniejszy jest materiał, z czego wykonany jest front, jak dobrać tworzywo, aby spełniał on swoją funkcję przez długie lata.

Fronty meblowe są najbardziej reprezentacyjną częścią mebla nadają mu wyraz i charakter co w efekcie końcowym buduje oczekiwany przez nas klimat całego pomieszczenia, dlatego jego wybór powinien być wyjątkowo dobrze przemyślany. Bogata gama wzorów, materiałów i kolorów naszych frontów pozwala na dopasowanie produktów indywidualnie dla każdego klienta. Nasza oferta frontów dostępna jest w wersji z wykończeniem w folii PCV, akrylowym, lakierowanym. Z szerokiego spectrum materiałów każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie. Dziś jako jedyni na lokalnym rynku, oferujemy naszym klientom dodatkowo coś wyjątkowego, dajemy możliwość kreacji swoich niepowtarzalnych, unikalnych frontów własnego pomysłu. Nasz front to doskonały wybór poparty 5-letnią gwarancją i niekwestionowaną jakością.

Korpusy wykonane są z płyt wysokiej jakości i również kolorystycznie dostosowanych do wymagań klienta .

Równie ważnym elementem kuchni są blaty. Szeroka oferta renomowanych producentów zadowoli każde gusta. Do wyboru mamy blaty drewniane, granitowe, z konglomeratu jak i również laminaty. Nowością na rynku są postformingi, dużo trwalsze niż zwykłe płyty blatowe.

Szafki kuchenne mogą mieć różnorakie kształty dostosowane do naszego wnętrza. Ich wysokość i sposób otwierania może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Mogą otwierać się w tradycyjny sposób bądź na systemach okapowych. Szuflady, narożniki, zabudowy wysokie, piekarnikowe, kosze cargo, to wszystko może znaleźć się w Twojej kuchni, aby ułatwić Ci codzienną pracę. Elementy uzupełniające to akcesoria, które torują nam kolejny wyznacznik praktycznej kuchni. Komfortowym rozwiązaniem okazały się szuflady z samodomykiem, lekkie, wygodne i trwałe. Segregatory, wyposażenie szafek, czy kosz na odpady stosowany w szafkach zlewowych to w dzisiejszych czasach już standard. W szafkach kuchennych możemy zastosować już nie tylko mechaniczne systemy, ale również i elektryczne, które mogą nam zapewnić pełen komfort w nowoczesnej jak i zarówno klasycznej kuchni. Stosujemy rozwiązania znanych polskich i zachodnich marek, które posiadają dożywotnią gwarancję na każdy ze swoich produktów.

Kolejnym ważnym elementem, który może dodać nam charakteru naszemu wnętrzu są uchwyty. Mogą być tradycyjne, wyfrezowane we froncie szafki, w najróżniejszych kombinacjach i kształtach. Wszystkie te opcje dostępne są w naszej ofercie mebli kuchennych.

W kolejnych etapach tworzenia wymarzonej kuchni, należy pamiętać również o dostosowaniu odpowiedniego oświetlenia. I tu nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Pomieszczenie powinno być oświetlone od strony szafek jak i sufitu. Dobre światło zapewni nam komfortowe warunki gotowania i przebywania w kuchni.

Przyjdź do naszego salonu i zaprojektuj własne wymarzone meble kuchenne, aranżując całe wnętrze modnie i funkcjonalnie z naszymi doradcami. Dla naszego zespołu ważne jest, aby wybrane u nas meble cieszyły Państwa jak najdłużej.