Pokój dziecięcy

Modulokids – czyli jak zaaranżować wnętrze pokoju naszych dzieci.

Pokoje dziecięce są jednym z większych wyzwań stawianych przed projektantem. Wnętrze musi być funkcjonalne komfortowe, a samym doborem kolorów i wzorów, często chcemy aby przypominało bajowy świat, który będzie oddziałowywał na wyobraźnie i emocje naszego dziecka. Dbając o jego rozwój ważne jest, aby zagospodarowana przestrzeń w pokoju była bezpieczna i pozwoliła dziecku na swobodną naukę oraz zabawę. Meble dostosowujemy zatem do jego wzrostu, wieku i upodobań. Niewątpliwie poza swoją funkcjonalnością, meble muszą przetrwać próbę czasu i eksperymentów małych artystów.

Zróżnicowane potrzeby, gusta i wiek, różnorodność niezbędnych funkcji oraz wielkość powierzchni, wymagają indywidualnych rozwiązań, a przede wszystkim od nas – indywidualnego podejścia do klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy Państwu kompleksową obsługę planowanego remontu czy aranżacji wnętrz w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrza

✔ przygotowania indywidualnego projektu

✔ bezpiecznego transportu mebli

✔ sprawnego montażu

✔ 5-letniej GWARANCJI

W naszej ofercie poza usługą kompleksowej obsługi, jako jedyni na lokalnym rynku posiadamy dla Państwa także gotowe rozwiązania, które ożywią i wyróżnią codzienną przestrzeń. Umieść w pokoju:

  • tablice dekoracyjne z motywami paneli dziecięcych w samochody, balony, postacie z bajek z rozróżnieniem dla chłopców i dziewczynek,
  • wybierz wezgłowia do łóżek dziecięcych w odpowiednim rozmiarze i kolorach,
  • wykorzystaj panele dekoracyjne z motywami dziecięcymi, które jako półprodukty idealnie nadają się do tworzenia oryginalnych frontów szaf, szafek nocnych, komód czy biurek – ich bogata paleta kolorów pozwoli dopasować meble do każdego wnętrza,
  • ochroń dziecko zabezpieczając kaloryfer kolorową maskownicą grzejnikową z motywem specjalnie dedykowanym najmłodszym, która dodatkowo idealnie dopełni dziecięcy pokój.

Zainspiruj się realizacjami i skontaktuj się z naszym projektantem. Pomożemy Ci dobrać zarówno meble, systemy montażowe, jak również kolory i rozmiary odpowiednie do Twojego wnętrza.

Dzieci w każdym wieku to zawsze indywidualiści. Młodzież myśli zupełnie innymi kategoriami. Funkcjonalność to słowo klucze, ale wkraczając w dorosłość ma swoje zdanie i swoje trendy. Dla nich również mamy niepowtarzalne wzory mebli, które możemy wykonać na indywidualne zamówienie. Każde dziecko potrzebuje swojej przestrzeni, w które czuje się bezpiecznie i może rozwijać swoje zainteresowania przydatne w dorosłym życiu.