O nas

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM DLA FIRM

Specjalizujemy się w produkcji wypełnień drzwiowych, drzwi z PVC, aluminium, astali oraz parapetów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i inwestowaniu w nasz zespół, staliśmy się solidną i rozpoznawalną marką w branży budowlanej, okiennej i oświetleniowej. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm.  Dobór asortymentu w naszych katalogach budujemy na podstawie doświadczenia, nowych trendach w budownictwie, nie zapominając o najważniejszym, czyli o opiniach i recenzjach naszych klientów.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

Wyprzedzając oczekiwania klientów postanowiliśmy połączyć nasze produkty ze zdobytą już wiedzą i doświadczeniem z branży budowalnej, okiennej, oświetleniowej wraz z meblową, proponując Państwu pełną usługę aranżacji wnętrz. Efektywnie wykorzystana przestrzeń pozwoli na swobodę i uczucie spełnienia. Od stycznia 2016 roku proponujemy i gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej

✔ przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrza

✔ bezpiecznego transportu

✔ sprawnego montażu

✔ 5-letniej GWARANCJI

 

STAWIAMY NA INDYWIDUALIZM

Poza szeroką ofertą i wielobranżowością, wyróżnia nas na rynku wysoka elastyczność i otwartość na realizację nietypowych zleceń. Jako producent szerokiego asortymentu realizujemy również indywidualne zamówienia, m.in. na: konstrukcje ALU pod wymiar, bagażniki dachowe i boczne do samochodów, klatki (np. dla psów) pod wymiar zarówno do samochodów osobowych jak i terenowych, daszki aluminiowe nad drzwi zewnętrzne. Oferujemy Państwu możliwość gięcia i spawania profili oraz blach ALU, które również posiadamy w swojej ofercie. Podejmij wyzwanie razem z nami! Powiedz czego potrzebujesz, a my zrealizujemy zamówienie dla Ciebie.

CERTYFIKATY

Od lat cieszymy się poparciem najważniejszych instytucji w Polsce, badających jakość usług oraz zadowolenie klientów. Miło nam zatem poinformować, że  i w tym roku kolejny raz otrzymaliśmy:

★CERTYFIKAT FIRMA GODNA ZAUFANIA 2017 ★
★CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA★

Oba certyfikaty przyznawane są firmom cechującym się nienaganną opinią wśród Klientów i Kontrahentów.

ŚWIATOWA SPRZEDAŻ, NASZ EXPORT I LOGISTYKA

Posiadamy własny transport, co pozwala nam na terminowe dostarczenie towaru na terenie całej Polski.

Dzięki ciężkiej pracy wykwalifikowanej kadry jesteśmy rozpoznawalni i cieszymy się zaufaniem stałych klientów z Niemczech, Francji, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Holandii, Rosji, Luksemburga, Austrii a nawet z Kanady. Współpraca z naszą firmą oparta jest na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, a niezbędna wiedza naszych wyspecjalizowanych pracowników gwarantuje najwyższą jakość obsługi każdego zamówienia.