Pokój dzienny

Własne centrum życia rodzinnego – wielofunkcyjna przestrzeń.

Pokój dzienny to centrum życia rodzinnego czy główny punkt reprezentacyjny przed gośćmi? To miejsce gier i zabaw, małe kino, jadalnia, domowe biuro, pokój dziecięcy czy po prostu nasza strefa relaksu? Niewątpliwie to miejsce, w którym spędzamy wiele codziennych chwil, zatem musi spełniać różnie funkcje jednocześnie. Z pewnością dobrze zagospodarowana przestrzeń i przemyślana jej funkcjonalność, poprawi komfort oraz organizację naszego rodzinnego życia. Wiemy jak ważny jest Twój czas – zaufaj naszym specjalistom i pozwól nam zaprojektować wnętrze dostosowane do potrzeb Twoich.  Narzucając sobie wysokie wymagania przy aranżacji salonu dążymy do połączenia nowoczesnego wyglądu z gwarantując kompleksową obsługę:

 zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej

 przygotowania indywidualnego projektu

 dostosowania indywidualnych zabezpieczeń sprzętów biurowych

 bezpiecznego transportu

 sprawnego montażu

 5-letniej GWARANCJI

Idealnym rozwiązaniem dla subtelnego podziału wnętrza lub jego ozdoby, są panele dekoracyjne. Szeroka oferta wzorów, kolorów i kształtów pozwoli nam na odpowiednie dopasowanie ich do upodobań naszych klientów.

Ich zastosowanie jest tak ogromne, jaka ogromna jest nasza wyobraźnia. Aranżuję Twojego salonu zaczniemy projektując indywidualnie meble pokojowe: szafki RTV, witryny, komody, które mogą być kontynuacją frontów kuchennych. To estetyczne rozwiązanie w przypadku połączenia salonu z kuchnią czy jadalnią. Na indywidualne zamówienie wykonamy również stół z płyty laminowanej lub drewna. Dekoracje ścienną mogą stanowić panele MDF 3D w pełnej gamie kolorystycznej, bądź panele dekoracyjne Caradeco firmy VOX. Panele dekoracyjne mają swoje zastosowanie w całym domu, biurze, restauracji, hotelu czy też nawet tam gdzie teraz jest bardzo trudno sobie to uzmysłowić. To my decydujemy gdzie się znajdą. Efekty jakie tworzą z odpowiednim oświetleniem sprawiają, że do tej pory nudne pomieszczenia, stają się magiczne i niepowtarzalne. Czasem naprawdę niewiele trzeba, aby odmienić swoją przestrzeń oraz aby się wyróżnić.

Zróżnicowane potrzeby, gusta domowników oraz wielkość powierzchni, wymagają indywidualnych rozwiązań, a przede wszystkim od nas – indywidualnego podejścia do klienta. Atutem dla naszych klientów, jest wielobranżowa wiedza i doświadczenie naszego zespołu doradców, który  na etapie projektu zadba również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich drzwioknaparapety, czy dobierając odpowiednie oświetlenie.

Niezależnie od wielkości powierzchni, salon można urządzić na wiele sposobów. Poznaj nasze przykłady i pomysły aranżacji i zainspiruj się.