Urządzenia

A może TV w zabudowie kuchennej – innowacyjność i design?

Telewizor do zabudowy kuchennej jeszcze niedawno był atrakcją dedykowaną jedynie dla kuchni klasy Premium. Teraz wszystko się zmieniło!
W związku z dużym zainteresowaniem na sprzęt rtv do kuchni oraz mając na uwadze wymogi wielu użytkowników, stworzyliśmy telewizor pod zabudowę na potrzeby małych kuchni i kompaktowych mebli kuchennych.

Nasz telewizor stanowi świetne wyposażenie kuchni oraz wyposażony jest w zaawansowaną technologię i stanowi połączenie najlepszych parametrów z eleganckim designem.

Przednia strona telewizora kuchennego pokryta jest szkłem hartowanym oraz czarną oprawą z klawiaturą sensoryczną. Zastosowanie lekkiej obudowy, wytworzonej z tworzywa sztucznego znacznie zmniejsza wagę telewizora.

Matryca LCD z rozdzielczością FULL HD wyposażona jest w podświetlenie LED i oferuje jasność wynoszącą 250 cd/m2. Urządzenie jest ponadto wyposażone w port USB, złącze HDMI jak i tunery DVB-T/T2/C/S2.

Doskonała kombinacja nowoczesnej optyki i wysokiej funkcjonalności przekonuje swoim stylowym wyglądem oraz łatwą obsługą.

Telewizor do zabudowy SK-215A11 służy jako front szafki, jest łatwy w montażu i mocowany jest do mebli za pomocą uchwytów Aventos HK. Wyposażony jest w zaawansowaną technologię i stanowi połączenie najlepszych parametrów z eleganckim designem. Doskonała kombinacja nowoczesnej optyki i wysokiej funkcjonalności przekonuje swoim stylowym wyglądem oraz łatwą obsługą.

To praktyczne rozwiązanie jest dodatkowym komfortem w kuchni oraz przyczynia się do dobrego samopoczucia i zadowolenia użytkowników kuchni.


Podstawowe cechy telewizora:

– matryca LCD o rozdzielczości FULL HD 1920×1080 i przekątnej 21,5”

– wbudowane dekodery do telewizji cyfrowej naziemnej, satelitarnej i kablowej

– szkło hartowane na przedniej stronie telewizora

– złącza USB, HDMI, VGA, słuchawkowe

– pobór mocy 35W

– waga 5,5kg

 

Zestaw zawiera:
1. Telewizor do zabudowy SK-215A11.
2. Instrukcja obsługi.
3. Pilot.
4. Baterie do pilota.
5. Zasilacz z przewodem.